Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 141 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Kalithea powiedział:
800 000 €
5674 €/m²
Property 10141 photo 1
Property 10141 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Lokalizacja