Sprzedaż - Działka 9000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
360 000 €
40 €/m²
Property 10255 photo 1
Property 10255 photo 2
Property 10255 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
500 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 9740
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
400 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 3061
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
300 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 6149
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 62957
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40480
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
400 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 33310
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera