190 000 €
380 €/m²
Property 10387 photo 1
Property 10387 photo 2
Property 10387 photo 3
Property 10387 photo 4
Property 10387 photo 5
Property 10387 photo 6
Property 10387 photo 7
Property 10387 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 13 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
160 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 30721
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 160000 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
250 000 € 415 €/m²
  • Kod obiektowy 19314
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
260 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 36621
  • Metry kw. 2786 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
200 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 4426
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m

Subskrypcja newslettera