Sprzedaż - Działka 4000 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Etolia i Akarnania Kekropia Palairos
120 000 €
30 €/m²
Property 10477 photo 1
Property 10477 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych w centralnej Gercji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33618
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 63408
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 9185
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 175000 m
Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
165 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 63418
  • Metry kw. 29796 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49498
  • Metry kw. 1020 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
160 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 32237
  • Metry kw. 224 m²
  • Odległość do plaży 115000 m
Sprzedaż
165 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 5746
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera