3 200 000 €
11429 €/m²
Property 10553 photo 1
Property 10553 photo 2
Property 10553 photo 3
Property 10553 photo 4
Property 10553 photo 5
Property 10553 photo 6
Property 10553 photo 7
Property 10553 photo 8
Property 10553 photo 9
Property 10553 photo 10
Property 10553 photo 11
Property 10553 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1985
  • Odległość do morza: 160 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 280 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 9073
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
3 800 000 € 9382 €/m²
  • Kod obiektowy 64553
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 10553
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 160 m

Subskrypcja newslettera