O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 6000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)
Grecja
Macedonia
Chalkidiki
Kassandra
Czwórka
42 000 €
7 €/m²
Kod obiektowy
10594
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
6000 m²
Region
Kassandra/Chalkidiki
Location
Czwórka (Kassandra) | Chalkidiki (Chalkidiki) (Macedonia)
Details
Odległość do morza:
9000 m
Odległość do najbliższego miasta:
6 km
Odległość od lotniska:
71 km
Opis
Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
40 000 €
6 €/m²
Działka 5792 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
36524
Metry kw.
5792 m²
Odległość do plaży
4400 m
Sprzedaż
45 000 €
53 €/m²
Działka 834 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
39224
Metry kw.
834 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
60 000 €
60 €/m²
Działka 1000 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
40172
Metry kw.
1000 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
55 000 €
9 €/m²
Działka 5725 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
51170
Metry kw.
5725 m²
Odległość do plaży
3300 m
Sprzedaż
55 000 €
71 €/m²
Działka 767 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
49695
Metry kw.
767 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
40 000 €
11 €/m²
Działka 3500 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
41633
Metry kw.
3500 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
45 000 €
Działka Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
2724
Metry kw.
0 m²
Odległość do plaży
3800 m
Sprzedaż
60 000 €
15 €/m²
Działka 4000 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
50191
Metry kw.
4000 m²
Odległość do plaży
3000 m
Sprzedaż
45 000 €
5 €/m²
Działka 8000 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
57786
Metry kw.
8000 m²
Odległość do plaży
3000 m
Sprzedaż
45 000 €
6 €/m²
Działka 6500 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
26297
Metry kw.
6500 m²
Odległość do plaży
3000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to