395 000 €
897 €/m²
Property 10955 photo 1
Property 10955 photo 2
Property 10955 photo 3
Property 10955 photo 4
Property 10955 photo 5
Property 10955 photo 6
Property 10955 photo 7
Property 10955 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 3
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka440 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
320 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 11732
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
360 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 47502
  • Metry kw. 965 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
500 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9560
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
525 000 € 452 €/m²
  • Kod obiektowy 5924
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22907
  • Metry kw. 5704 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera