490 000 €
51 €/m²
Property 11133 photo 1
Property 11133 photo 2
Property 11133 photo 3
Property 11133 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
400 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 49499
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
400 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 3925
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 62176
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
580 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 42862
  • Metry kw. 17500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
650 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 35185
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40480
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34064
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera