275 000 €
198 €/m²
Property 11564 photo 1
Property 11564 photo 2
Property 11564 photo 3
Property 11564 photo 4
Property 11564 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka1385 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
360 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 47502
  • Metry kw. 965 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera