250 000 €
208 €/m²
Property 11565 photo 1
Property 11565 photo 2
Property 11565 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka1200 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 415 €/m²
  • Kod obiektowy 19314
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 29659
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera