O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Willa 330 m² na Attyce
Grecja
Attyka
Ateny - Północ
Nea Penteli
1 300 000 €
3939 €/m²
Kod obiektowy
12211
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Willa
Metry kw.
330 m²
Wielkosc gruntu
3846 m²
Region
Attyka
Location
Attyka (Grecja) | Nea Penteli (Ateny - Północ)
Details
Rok budowy:
2009
Odległość do morza:
21000 m
Odległość od lotniska:
11 km
Usługi
Parking
Basen
Kominek
Magazyn
Opis
Lokalizacja