250 000 €
34 €/m²
Property 12238 photo 1
Property 12238 photo 2
Property 12238 photo 3
Property 12238 photo 4
Property 12238 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka7300 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
330 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 29659
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
310 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 43733
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
240 000 € 264 €/m²
  • Kod obiektowy 29069
  • Metry kw. 906 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
242 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63280
  • Metry kw. 852 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
318 000 € 963 €/m²
  • Kod obiektowy 14028
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
266 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 13845
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera