246 000 €
1430 €/m²
Property 12355 photo 1
Property 12355 photo 2
Property 12355 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka172 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 7020
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
230 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 25227
  • Metry kw. 273 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod obiektowy 3684
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
260 000 € 553 €/m²
  • Kod obiektowy 38716
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera