22 000 €
29 €/m²
Property 12364 photo 1
Property 12364 photo 2
Property 12364 photo 3
Property 12364 photo 4
Property 12364 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 3100 m
  • Odległość od lotniska: 91 km

Opis

Na sprzedaż Działka750 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
30 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 51119
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 11400 m
Sprzedaż
32 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 50827
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
26 700 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 47346
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 30689
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
22 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 12364
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
30 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56753
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
22 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 52207
  • Metry kw. 1147 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
19 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 51777
  • Metry kw. 1953 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
25 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 43611
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera