Sprzedaż - Działka 570 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Chania
2 750 000 €
4824 €/m²
Property 12484 photo 1
Property 12484 photo 2
Property 12484 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2,6
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka570 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1480 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja