1 200 000 €
1200 €/m²
Property 12485 photo 1
Property 12485 photo 2
Property 12485 photo 3
Property 12485 photo 4
Property 12485 photo 5
Property 12485 photo 6
Property 12485 photo 7
Property 12485 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 38960
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 38407
  • Metry kw. 24820 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 33143
  • Metry kw. 2332 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera