475 000 € 320 000 €
191 €/m²
Property 12488 photo 1
Property 12488 photo 2
Property 12488 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka1675 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
427 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 26976
  • Metry kw. 9848 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
477 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 32758
  • Metry kw. 955 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
650 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 57279
  • Metry kw. 5159 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
620 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 42251
  • Metry kw. 16903 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera