550 000 €
25 €/m²
Property 12564 photo 1
Property 12564 photo 2
Property 12564 photo 3
Property 12564 photo 4
Property 12564 photo 5
Property 12564 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 12564
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 36737
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 44871
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
650 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 32334
  • Metry kw. 11842 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 19868
  • Metry kw. 32500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera