Property 12787 photo 1
Property 12787 photo 2
Property 12787 photo 3
Property 12787 photo 4
Property 12787 photo 5
Property 12787 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 6200 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 89 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
152 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 12787
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
180 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 29210
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
170 000 € 361 €/m²
  • Kod obiektowy 26934
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera