Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 90 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Glifada
1 000 000 €
11111 €/m²
Property 12798 photo 1
Property 12798 photo 2
Property 12798 photo 3
Property 12798 photo 4
Property 12798 photo 5
Property 12798 photo 6
Property 12798 photo 7
Property 12798 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1987
  • Rok remontu: 2015
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja