365 000 €
4148 €/m²
Property 12804 photo 1
Property 12804 photo 2
Property 12804 photo 3
Property 12804 photo 4
Property 12804 photo 5
Property 12804 photo 6
Property 12804 photo 7
Property 12804 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod obiektowy 65047
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61483
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod obiektowy 59328
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 65254
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 64221
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod obiektowy 64833
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64689
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod obiektowy 62956
  • Metry kw. 46 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod obiektowy 65229
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera