988 000 €
210 €/m²
Property 12891 photo 1
Property 12891 photo 2
Property 12891 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka4700 metrów kwadratowych na Attyce. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 5796
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 51938
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 365 000 € 694 €/m²
  • Kod obiektowy 64086
  • Metry kw. 1966 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera