Na zapytanie
Property 12904 photo 1
Property 12904 photo 2
Property 12904 photo 3
Property 12904 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 6800 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka444 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 1257 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod obiektowy 57398
  • Metry kw. 109 m²
  • Odległość do plaży 945 m
Sprzedaż
460 000 € 707 €/m²
  • Kod obiektowy 56993
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 16800 m
Sprzedaż
43 000 € 257 €/m²
  • Kod obiektowy 24810
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 11300 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 701 €/m²
  • Kod obiektowy 40511
  • Metry kw. 114 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod obiektowy 33226
  • Metry kw. 1094 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m

Subskrypcja newslettera