106 000 €
484 €/m²
Property 12943 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka219 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
106 000 € 484 €/m²
  • Kod obiektowy 12943
  • Metry kw. 219 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
120 000 € 80 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 14899
  • Metry kw. 612 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
150 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 41736
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 51964
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 37012
  • Metry kw. 127 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod obiektowy 57398
  • Metry kw. 109 m²
  • Odległość do plaży 945 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 59415
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 13700 m
Sprzedaż
89 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 57086
  • Metry kw. 127 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
130 000 € 695 €/m²
  • Kod obiektowy 38160
  • Metry kw. 187 m²
  • Odległość do plaży 11300 m

Subskrypcja newslettera