1 600 000 € 1 400 000 €
4828 €/m²
Property 12999 photo 1
Property 12999 photo 2
Property 12999 photo 3
Property 12999 photo 4
Property 12999 photo 5
Property 12999 photo 6
Property 12999 photo 7
Property 12999 photo 8
Property 12999 photo 9
Property 12999 photo 10
Property 12999 photo 11
Property 12999 photo 12
Property 12999 photo 13
Property 12999 photo 14
Property 12999 photo 15
Property 12999 photo 16
Property 12999 photo 17
Property 12999 photo 18
Property 12999 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 290 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 64729
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 14290
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 14468
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod obiektowy 62096
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 14434
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod obiektowy 62163
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod obiektowy 63527
  • Metry kw. 418 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera