Sprzedaż - Działka 5300 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Kalivia Thorikou
195 000 €
36 €/m²
Property 13003 photo 1
Property 13003 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka5300 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
195 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13003
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
170 000 € 361 €/m²
  • Kod obiektowy 26934
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
250 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 11565
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera