113 000 € 90 000 €
34 €/m²
Property 13027 photo 1
Property 13027 photo 2
Property 13027 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2638 metrów kwadratowych na Attyce. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 54641
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 6600 m
Sprzedaż
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 20440
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 235 m
Sprzedaż
120 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 30291
  • Metry kw. 2373 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
95 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 46180
  • Metry kw. 14086 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
130 000 € 376 €/m²
  • Kod obiektowy 4843
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34318
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 24748
  • Metry kw. 1015 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera