144 000 € 120 000 €
263 €/m²
Property 13028 photo 1
Property 13028 photo 2
Property 13028 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka455 metrów kwadratowych na Attyce. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod obiektowy 6773
  • Metry kw. 431 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
195 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13003
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
170 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 26933
  • Metry kw. 625 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera