Wynajem - Lokal użytkowy 20 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Koropi powiedział:
Na zapytanie
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Details

  • Liczba pokoi: 1
  • WCs: 1
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 30373
  • Metry kw. 52 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
370 000 € 1370 €/m²
  • Kod obiektowy 7502
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Kod obiektowy 7501
  • Metry kw. 774 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13025
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13084
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Kod obiektowy 10964
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Kod obiektowy 5794
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 6415
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13308
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera