Sprzedaż - Działka 4870 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Maratończyki
400 000 €
82 €/m²
Property 13128 photo 1
Property 13128 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka4870 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja