O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 7900 m² na Attyce
Grecja
Attyka
Reszta Attyki
Palaia Fokaia
Palaia Fokaia - Centrum
260 000 €
32 €/m²
Kod obiektowy
13214
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
7900 m²
Region
Attyka
Location
Palaia Fokaia - Centrum (Palaia Fokaia) | Reszta Attyki (Attyka)
Details
Współczynnik zabudowy:
2
Odległość do morza:
1500 m
Odległość do najbliższego miasta:
37 km
Odległość od lotniska:
28 km
Opis
Na sprzedaż Działka7900 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
320 000 €
61 €/m²
Działka 5200 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
11732
Metry kw.
5200 m²
Odległość do plaży
800 m
Sprzedaż
240 000 €
188 €/m²
Działka 1273 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
31349
Metry kw.
1273 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
250 000 €
62 €/m²
Działka 4000 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
19323
Metry kw.
4000 m²
Odległość do plaży
5500 m
Sprzedaż
240 000 €
264 €/m²
Działka 906 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
29069
Metry kw.
906 m²
Odległość do plaży
1900 m
Sprzedaż
370 000 €
356 €/m²
Działka 1038 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
33921
Metry kw.
1038 m²
Odległość do plaży
17000 m
Sprzedaż
270 000 €
198 €/m²
Działka 1359 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
38995
Metry kw.
1359 m²
Odległość do plaży
7100 m
Sprzedaż
250 000 €
208 €/m²
Działka 1200 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
11565
Metry kw.
1200 m²
Odległość do plaży
1300 m
Sprzedaż
265 000 €
72 €/m²
Działka 3660 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
56755
Metry kw.
3660 m²
Odległość do plaży
90 m
Sprzedaż
210 000 €
170 000 €
188 €/m²
Działka 903 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
7220
Metry kw.
903 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
285 000 €
82 €/m²
Działka 3470 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
37866
Metry kw.
3470 m²
Odległość do plaży
5000 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1