Sprzedaż - Działka 1000 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Artemida
37 000 €
37 €/m²
Property 13430 photo 1
Property 13430 photo 2
Property 13430 photo 3
Property 13430 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 37907
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
40 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 43842
  • Metry kw. 1352 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
50 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 30173
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
42 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 14016
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
40 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 14941
  • Metry kw. 704 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
30 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32861
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
35 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 13836
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
54 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13634
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
30 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32862
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera