512 000 €
39 €/m²
Property 13486 photo 1
Property 13486 photo 2
Property 13486 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka13042 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 330 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37410
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
520 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30769
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
650 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 32334
  • Metry kw. 11842 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera