56 000 €
58 €/m²
Property 13562 photo 1
Property 13562 photo 2
Property 13562 photo 3
Property 13562 photo 4

Details

  • Liczba pokoi: 5
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka950 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32860
  • Metry kw. 552 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
60 000 €
  • Kod obiektowy 7784
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
60 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 32568
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 19002
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
65 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56666
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 870 m
Sprzedaż
80 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 32698
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 1130 m
Sprzedaż
75 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 7741
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
69 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 50978
  • Metry kw. 1075 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
80 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5900
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 42880
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera