54 000 €
36 €/m²
Property 13634 photo 1
Property 13634 photo 2
Property 13634 photo 3
Property 13634 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka1500 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 32698
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 1130 m
Sprzedaż
56 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 13562
  • Metry kw. 950 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
65 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56666
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 870 m
Sprzedaż
75 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 13787
  • Metry kw. 1243 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 19002
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
59 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 13897
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 €
  • Kod obiektowy 7784
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
60 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 32568
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
60 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 42880
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
56 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 13481
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera