Sprzedaż - Działka 8194 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Peraia
300 000 €
36 €/m²
Property 13743 photo 1
Property 13743 photo 2
Property 13743 photo 3
Property 13743 photo 4
Property 13743 photo 5
Property 13743 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka8194 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 36149
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
350 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 30715
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
300 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 22040
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
330 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 29419
  • Metry kw. 9160 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
250 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 50224
  • Metry kw. 5700 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 60736
  • Metry kw. 11258 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
385 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 62843
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera