O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 870 m² na Attyce
Grecja
Attyka
Reszta Attyki
Anavissos powiedział: Anavissos powiedział:
Centrum Anavyssos
35 000 €
40 €/m²
Kod obiektowy
13836
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
870 m²
Region
Attyka
Location
Centrum Anavyssos (Anavissos powiedział: Anavissos powiedział:) | Reszta Attyki (Attyka)
Details
Odległość do morza:
2300 m
Odległość do najbliższego miasta:
3 km
Odległość od lotniska:
16 km
Opis
Na sprzedaż Działka870 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
40 000 €
56 €/m²
Działka 704 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
14941
Metry kw.
704 m²
Odległość do plaży
1600 m
Sprzedaż
37 000 €
74 €/m²
Działka 500 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
13426
Metry kw.
500 m²
Odległość do plaży
2500 m
Sprzedaż
30 000 €
109 €/m²
Działka 275 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
32862
Metry kw.
275 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
37 000 €
37 €/m²
Działka 1000 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
13430
Metry kw.
1000 m²
Odległość do plaży
2500 m
Sprzedaż
30 000 €
60 €/m²
Działka 500 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
21861
Metry kw.
500 m²
Sprzedaż
40 000 €
77 €/m²
Działka 518 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
37907
Metry kw.
518 m²
Odległość do plaży
5800 m
Sprzedaż
50 000 €
89 €/m²
Działka 560 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
30173
Metry kw.
560 m²
Odległość do plaży
1200 m
Sprzedaż
30 000 €
108 €/m²
Działka 276 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
32861
Metry kw.
276 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
40 000 €
29 €/m²
Działka 1352 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
43842
Metry kw.
1352 m²
Odległość do plaży
1750 m
Sprzedaż
45 000 €
85 €/m²
Działka 524 m² Attyka
Attyka
Kod obiektowy
19652
Metry kw.
524 m²
Odległość do plaży
80 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1