Property 13845 photo 1
Property 13845 photo 2
Property 13845 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka950 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
250 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 19312
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera