Property 13851 photo 1
Property 13851 photo 2
Property 13851 photo 3
Property 13851 photo 4
Property 13851 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 36867
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 5796
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
690 000 € 690 €/m²
  • Kod obiektowy 61158
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
860 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 13851
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera