Property 13855 photo 1
Property 13855 photo 2
Property 13855 photo 3
Property 13855 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka250 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 54641
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 6600 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 19323
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
250 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 11565
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera