140 000 €
83 €/m²
Property 13922 photo 1
Property 13922 photo 2
Property 13922 photo 3
Property 13922 photo 4
Property 13922 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka1680 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
200 000 € 338 €/m²
  • Kod obiektowy 35258
  • Metry kw. 591 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
170 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 52991
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
134 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62127
  • Metry kw. 4770 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
140 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 23746
  • Metry kw. 514 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
200 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 23751
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
120 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 36571
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
128 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 56259
  • Metry kw. 626 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera