Sprzedaż - Działka 6903 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
75 000 €
10 €/m²
Property 13980 photo 1
Property 13980 photo 2
Property 13980 photo 3
Property 13980 photo 4
Property 13980 photo 5
Property 13980 photo 6
Property 13980 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 35 km
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka6903 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 60214
  • Metry kw. 1047 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
70 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 51487
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 56031
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
105 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 32407
  • Metry kw. 2431 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30904
  • Metry kw. 5650 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
110 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62687
  • Metry kw. 4977 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
107 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 34454
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
65 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 38851
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
75 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 51201
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera