620 000 €
898 €/m²
Property 14006 photo 1
Property 14006 photo 2
Property 14006 photo 3
Property 14006 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka690 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
500 000 € 520 €/m²
  • Kod obiektowy 46661
  • Metry kw. 960 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
720 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 63587
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m

Subskrypcja newslettera