42 000 €
120 €/m²
Property 14016 photo 1
Property 14016 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka350 metrów kwadratowych na Attyce. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 42880
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
54 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13634
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
56 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 13481
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
60 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 32568
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
59 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 13897
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
56 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 13562
  • Metry kw. 950 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
60 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32860
  • Metry kw. 552 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
45 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 19652
  • Metry kw. 524 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
35 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 13836
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
60 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 7742
  • Metry kw. 305 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera