318 000 €
963 €/m²
Property 14028 photo 1
Property 14028 photo 2
Property 14028 photo 3
Property 14028 photo 4
Property 14028 photo 5
Property 14028 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka330 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
318 000 € 963 €/m²
  • Kod obiektowy 14028
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
265 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 56755
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
395 000 € 897 €/m²
  • Kod obiektowy 10955
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
267 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 14960
  • Metry kw. 6458 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13128
  • Metry kw. 4870 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m

Subskrypcja newslettera