Sprzedaż - Działka 6600 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Neo Risio
320 000 €
48 €/m²
Property 14063 photo 1
Property 14063 photo 2
Property 14063 photo 3
Property 14063 photo 4
Property 14063 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka6600 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
330 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 29419
  • Metry kw. 9160 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
300 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 60736
  • Metry kw. 11258 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
280 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 31686
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
450 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 58014
  • Metry kw. 6596 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera