Property 14400 photo 1
Property 14400 photo 2
Property 14400 photo 3
Property 14400 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5274 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
4 300 000 € 2866 €/m²
  • Kod obiektowy 56667
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 53281
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 500 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 46275
  • Metry kw. 3940 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 20433
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 54363
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera