160 000 €
637 €/m²
Property 14449 photo 1
Property 14449 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 6
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka251 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod obiektowy 57166
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod obiektowy 36687
  • Metry kw. 158 m²
  • Odległość do plaży 8400 m
Sprzedaż
150 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 41736
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 7020
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod obiektowy 57398
  • Metry kw. 109 m²
  • Odległość do plaży 945 m
Sprzedaż
160 000 € 427 €/m²
  • Kod obiektowy 40840
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 37012
  • Metry kw. 127 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
160 000 € 686 €/m²
  • Kod obiektowy 42712
  • Metry kw. 233 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
190 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 36981
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m

Subskrypcja newslettera