500 000 € 370 000 €
521 €/m²
Property 14562 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 33000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka710 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod obiektowy 48674
  • Metry kw. 287 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 30323
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m

Subskrypcja newslettera