168 000 € 85 000 €
26 €/m²
Property 14798 photo 1
Property 14798 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka3200 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
242 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63280
  • Metry kw. 852 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 14798
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
170 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 26933
  • Metry kw. 625 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
200 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 4426
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
180 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 33076
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera